Kariera

Kariera

Plastrol zapewnia niepowtarzalne możliwości rozwoju zawodowego. Zespół pracowników tworzą specjaliści wyznaczający wysokie standardy w polskiej branży elektrotechnicznej. Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci wymaga od nas profesjonalizmu oraz dużego zaangażowania.

U nas możesz realnie wpływać na kreowanie rzeczywistości, poprzez wdrażanie własnych, innowacyjnych pomysłów. Naszym pracownikom oferujemy nie tylko stabilne zatrudnienie, ale też wsparcie pozazawodowych pasji.

Wierzymy, że energią i kapitałem naszej firmy są jej pracownicy!

Oferty pracy

rekrutacja@plastrol.pl [/collapse]

Obowiązki:

  • Monitorowanie, bieżące raportowanie realizacji produkcji
  • Zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych.
  • Egzekwowanie regulaminów, przepisów BHP, instrukcji pracy, dokumentacji procesowej
  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych, organizacja pracy i bieżący przydział zadań w zależności od planów produkcyjnych
  • Bieżące rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • Monitorowanie i raportowanie czasu pracy podległych pracowników

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Doświadczenie min. 2 lata na stanowisku związanym z produkcją i nadzorowaniem pracowników
  • Umiejętność organizowania produkcji i kierowania zespołem produkcyjnym
  • Zdolności organizacyjne, zdyscyplinowanie, zorientowanie na osiągnięcie celów
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office: Excel)
  • Dokładność, sumienność,
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilną pracę
  • Dobre warunki zatrudnienia
  • Dobrą atmosferę w zespole
rekrutacja@plastrol.pl