Kontakty do działów

Kliknij region na mapce obok, aby odszukac jego menadżera

Łukasz Golon

Dyrektor Handlowy

+48 67 211 97 51
+48 603 519 093
lukasz.golon@plastrol.pl

Marcin Stefański

Dyrektor Rozwoju Rynku

+48 669 003 501
marcin.stefanski@plastrol.pl

Artur Huk

Kierownik ds. kluczowych klientów

+48 661 010 903
artur.huk@plastrol.pl

Monika Gręda

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży i Analiz

+48 67 211 97 43
monika.greda@plastrol.pl

Suzana Mastyła

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 67 211 97 30
suzana.mastyla@plastrol.pl

Marcin Dorodziński

Menadżer Regionu 3

+48 667 707 097
marcin.dorodzinski@plastrol.pl

Tomasz Paczkowski

Kierownik Regionu 1, 2

+48 609 743 133
tomasz.paczkowski@plastrol.pl

Arkadiusz Szkudlarek

Menadżer Regionu 6

+48 661 549 090
arkadiusz.szkudlarek@plastrol.pl

Jacek Piwocha

Menadżer Regionu 5

+48 661 011 085
jacek.piwocha@plastrol.pl

Rafał Warzybok

Menadżer Regionu 4

+48 661 807 770
rafal.warzybok@plastrol.pl

Marcin Klunder

Menadżer Regionu 1

+48 661 011 866
marcin.klunder@plastrol.pl

Ewelina Nowak

Kierownik kontroli jakości

+48 67 211 97 52
605 494 400
ewelina.nowak@plastrol.pl

Marek Kędziora

Kierownik Magazynów i Zaopatrzenia

+48 67 211 97 26
516 210 383
marek.kedziora@plastrol.pl

Wojciech Lipka

Specjalista ds. Marketingu / Import Manager

+48 67 211 97 36
516 210 384
wojciech.lipka@plastrol.pl

Andrzej Superson

Dyrektor Produkcji i Zaopatrzenia

+48 67 211 97 29
+48 609 743 162
andrzej.superson@plastrol.pl

Leszek Zaleski

Projektant

+48 67 211 97 27
leszek.zaleski@plastrol.pl

Jacek Pastuszko

Menadżer Operacyjny

+48 67 211 97 53
+48 601 887 607
jacek.pastuszko@plastrol.pl

Sławomir Marszałek

Pełnomocnik ds. SZJ

+48 67 211 97 28
+48 603 196 166
slawomir.marszalek@plastrol.pl

Dominik Bryszewski

Kierownik Montażu

+48 67 211 97 47
+48 661 282 220
dominik.bryszewski@plastrol.pl

Barbara Niestój

Księgowa

+48 67 211 97 22
barbara.niestoj@plastrol.pl

Paulina Kałuża

Kadrowa

+48 67 211 97 22
paulina.kaluza@plastrol.pl

Zbigniew Nowak

Starszy Magazynier

+48 67 211 97 41
zbigniew.nowak@plastrol.pl

Martyna Kaszczyc

Sekretarka

+48 67 211 97 20
sekretariat@plastrol.pl